Počet přístupů na stránky:


Kalendář akcí:

Náš mediální partner:

Optimalizováno pro prohlížeč:

Lokality návštěvníků našich stránek

Počasí na parkové dráze Olympia:


Více počasí


Parní lokomotivy hostujících modelářů:

BR 24 032
Erich Ninaus
Voitsberg
Rakousko

S 3/6
Eberhard Waechter
Klagenfurt
Rakousko

Southern L1 4-4-0
Elizabeth Cooling
Doncaster
Anglie

Barbora
Petr Bauer
Praha
Česká republika

310.017
Jakub Sýkora
Ostrava
Česká republika

275.021
Jakub Sýkora
Ostrava
Česká republika

JŽ No. 97-025
Branko Kovač
Domžale
Slovinsko

K3
Miha Omerza
Ljubljana
Slovinsko

Julinka
Jiří Hamáček
Hradec Králové
Česká republika

ČKD 1435 BS 200
Aleš Mácha
Jílové
Česká republika

Smoschewer
Zdeněk Balský
Hradec Králové
Česká republika

Badenia
Petr Kopřiva
Hradec Králové
Česká republika

Malá dráha Skalsko 2
Petr Vídner
Skalsko
Česká republika

Malá dráha Skalsko 3
Petr Vídner
Skalsko
Česká republika

62
Franz Purreger
Graz
Rakousko

Bateriové/dieselové lokomotivy hostujících modelářů:

4040.01
Johannes Nepp
Gerasdorf
Rakousko

St. Erhard E1
Thomas Winkler
Wien
Rakousko

Class 37
Graham Cooling
Doncaster
Anglie

E 94 042
Wolfgang Rudolph
Hannover
Německo

Feldbahnlok
Karl Wizemann
Herrenberg
Německo

Wismar Schienenbus
Karl-Heinz Schäfer
Wehretal-Langenhain
Německo

Jeje
Jiří Stránský
Hradec Králové
Česká republika

Köf II
Rudolf Schwaab
Weilbach
Německo

ÖBB 2070 076-1
Joerg Scherr
Hengsberg
Rakousko

Jenbacher Pony
Heizhaus Strasshof
Strasshof
Rakousko

V 200 053
Rolf Braun
Koblenz
Německo

VL 5
Franz-Josef Bauer
Graz
Rakousko

Diema DL 6
Simon Gutzeit
Waldkraiburg
Německo

Feldbahn Ruston
Justina Gressitzek
Waldkraiburg
Německo

Parní lokomobily hostujících modelářů:

MINNI
Ferdinand Haselwander
Hitzendorf
Rakousko

Parní stroje:

Parní lokomotiva Reşiţa
Čiernohronská železnica
Čierny Balog
Slovensko

Parní válec Zettelmeyer
Muzeum starých strojů
Brno
Česká republika

Škoda Sentinel
Technické muzeum
Brno
Česká republika

Lokomobila Wichterle
Jan Kosík
Bratislava
Slovensko

Benzínové/dieselové stroje:

BN 30
MPŽ
Zbýšov
Česká republika

Historické autobusy:

Ikarus 280
Technické muzeum
Brno
Česká republika

Praga RND
Technické muzeum
Brno
Česká republika

Škoda 706 RO
Technické muzeum
Brno
Česká republika

Škoda 706 RTO
Technické muzeum
Brno
Česká republika

Karosa ŠL11
Technické muzeum
Brno
Česká republika

Karosa ŠM11
Technické muzeum
Brno
Česká republika

Parní lokomotivy klubu S.M.P.D.:

SOLINGEN
Jiří Sajbrt
Soběšice
Česká republika

KRZENOWIC
Tomáš Randýsek
Křenovice
Česká republika

PONAVA
Roman Šiler
Řečkovice
Česká republika

VICTORIA
Pavel Uhlíř
Vinohrady
Česká republika

GROMIT
Jana Uhlířová
Vinohrady
Česká republika

MORAVA
Petr Příkazký
Strážnice
Česká republika

Bateriové/dieselové lokomotivy klubu S.M.P.D.:

AEG č. 6
Tomáš Randýsek ml.
Křenovice
Česká republika

AEG č. 4
Martin Šiler
Řečkovice
Česká republika

AEG č. 9
Roman Šiler
Řečkovice
Česká republika

GMEINDER
ARGO s.r.o.
Modřice
Česká republika

T 478.3085
Bohumil Pavlíček
Jablonné nad Orlicí
Česká republika

T 478.1016
Bohumil Pavlíček
Jablonné nad Orlicí
Česká republika

T 466.2231
Bohumil Pavlíček
Jablonné nad Orlicí
Česká republika

T 678.012
Bohumil Pavlíček
Jablonné nad Orlicí
Česká republika



1. Parní Olympia - podrobná reportáž