Počet přístupů na stránky:


Kalendář akcí:

Náš mediální partner:

Optimalizováno pro prohlížeč:

Lokality návštěvníků našich stránek

Počasí na parkové dráze Olympia:


Více počasí


Mezinárodní setkání železničních modelů velkých měřítek, parních strojů a historických autobusů
6. Parní Olympia
se uskuteční v prostorách parkové dráhy
a na přilehlém parkovišti za nákupním centrem Olympia Brno
v sobotu 3. června a v neděli 4. června 2017 od 10:00 do 18:00 hodin.

Zájemci z řad modelářů se již mohou registrovat prostřednictvím webových přihlášek
v oddíle Info pro modeláře/Registrace



Parní lokomotivy hostujících modelářů:

DB 81 004
Thomas Adler
Leverkusen
Německo

FS 310.002
Marco Piranese
Mogliano
Itálie

LEVIATHAN
Pino de Rosa
Udine
Itálie

Southern Pacific
Pino de Rosa
Udine
Itálie

BRITANNIA
Pietro Pascuto
Mogliano
Itálie

L1 - Maid of Kent
Elizabeth Cooling
Doncaster
Anglie

JŽ 97
Branko Kovač
Domžale
Slovinsko

K3
Miha Omerza
Ljublana
Slovinsko

BR 71 001
Felix Kruse
Bielefeld
Německo

STAINZ 2
Andreas Merkus
Hitzendorf
Rakousko

99 211
Reinhard Lorenz
Vídeň
Rakousko

KkStB 60
Robert Beimrohr
Neuhofen
Rakousko

BARBORA
Petr Bauer
Praha
Česká republika

U 25.003
František Pašek
Zásmuky
Česká republika

BS 200 Karolinenhof
Aleš Mácha
Hodkovice n. M.
Česká republika

SMOSCHEWER
Zdeněk Balský
Hradec Králové
Česká republika

RAMSES
Thomas Winkler
Vídeň
Rakousko

Malá Dráha Skalsko 3
Petr Vídner
Skalsko
Česká republika

DIXIE
Devon Bornath
Frankfurt am Main
Německo

ROMULUS
Ladislav Hlava
Semily
Česká republika

MÖLM
Franz Hauswirth
Kittsee
Rakousko

U 8
Erich Lechner
Vídeň
Rakousko

CHESAPEAKE&OHIO
Jan Ulshöfer
Neuhausen
Německo

STAINZ
Armin Reitz
Sindelfingen
Německo

JOHANNA
Wolfgang Klein
Stuttgart
Německo



Bateriové/motorové lokomotivy hostujících modelářů:

ANNA
Anna Piranese
Mogliano
Itálie

ÖBB 2092
Marco Nobile
Udine
Itálie

PLANET
Giosuè Nobile
Udine
Itálie

?????
Fausto Emiliano
Mogliano
Itálie

BR class 20
Graham Cooling
Doncaster
Anglie

Motorová lokomotiva
Dražen Bijelič
Sveta Nedelja
Chorvatsko

M 131
Pavel Karásek
Nemošice
Česká republika

V 65 011
Wolfgang Rudolph
Hannover
Německo

DEUTZ MS 118
Michal Malinovský
Heřmanův Městec
Česká republika

E 94.126
Rolf Braun
Koblenz
Německo

SLB RT3
Andreas Schlagbauer
Bruck an der Mur
Rakousko

AEG MIXNITZ
Thomas Winkler
Vídeň
Rakousko

T 211.0124
Michael Hauf
Troubelice
Česká republika

FELDBAHN
Walter Bornath
Frankfurt am Main
Německo

RANGIERLOK
Felix Kechel
Frankfurt am Main
Německo

4040.01
Johannes Nepp
Gerasdorf
Rakousko

2091.03
Marius Kitzberger
Vídeň
Rakousko

2091.10
Erich Lechner
Vídeň
Rakousko

JENBACHPONY
Walter Seifert
Hof
Německo

BE 4/4 BT 14
Jiří Šurda
Borovnice
Česká republika

E 69.04
Daniel Angert
Nufringen
Německo

O&K LD2
Ferdinand Streyczek
Freistadt
Rakousko

KÖF
Rolf Zimmermann
Bad Lobenstein
Rakousko

KASTENLOK
Ingo Warkus
Petersaurach
Německo

RÜTTLI
Norbert Warkus
Petersaurach
Německo

BOXCAB
Simon Warkus
Petersaurach
Německo



Parní hostující stroje:

VÁLEC ČKD MAMUT
Výtopna Zlíchov
Praha
Česká republika

ŠKODA SENTINEL
Muzeum starých strojů
Žamberk
Česká republika

PARNÍ KOLO
Antonín Pavelka
Napajedla
Česká republika

PARNÍ KOLO
Pavel Barnasík
Hranice
Česká republika

PARNÍ STŘÍKAČKA
Dobrovolní hasiči
Kvítkovice
Česká republika

PARNÍ STŘÍKAČKA
Dobrovolní hasiči
Bořitov
Česká republika

PARNÍ STŘÍKAČKA
Dobrovolní hasiči
Uherský Brod
Česká republika

LOKOMOBILA
Ladislav Šedivý
Tábor
Česká republika

CORLIS
Pavel Buchta
Brno
Česká republika

PARNÍ STROJ
Pavel Buchta
Brno
Česká republika

BLACK ENGINE
Bartłomiej Rutczyk
Gostyn
Polsko

SCHOOL ENGINE
Bartłomiej Rutczyk
Gostyn
Polsko

MERKUR
David Sendrei
Nesovice
Česká republika

PARNÍ STROJ
David Sendrei
Nesovice
Česká republika



Ostatní hostující stroje:

Traktor Svoboda 15
Jiří Svoboda
Sivice
Česká republika

Wichterle - Kovářík
Martin Janeš
Římov
Česká republika

ŠMOLÍK Příbram
Dušan Hubička
Domašín
Česká republika

MORAVIA
Jan Procházka
Polička
Česká republika

Monocykl
Antonín Pavelka
Napajedla
Česká republika

Elektromobil DORA
Antonín Pavelka
Napajedla
Česká republika



Parní modely 1 a IIm:

99 211
Jiří Kůt
Košíkov
Česká republika

RhB 11
Jiří Kůt
Košíkov
Česká republika

LISELOTTE
Jiří Kůt
Košíkov
Česká republika

U 37.002
Jiří Kůt
Košíkov
Česká republika

RhB 104
Roman Šiler
Brno - Řečkovice
Česká republika

99 633
Roman Šiler
Brno - Řečkovice
Česká republika

99 4651
Karel Duda
Rosice
Česká republika

SHAY
Karel Duda
Rosice
Česká republika

TU 48.001
Karel Duda
Rosice
Česká republika

LOUČKA
Michal Zamazal
Brno
Česká republika

99 1590-1
Pavel Uhlíř
Praha - Vinohrady
Česká republika

GEORGE
Zdeněk Zvolský
Beroun
Česká republika

LUMBER JACK
Zdeněk Zvolský
Beroun
Česká republika

OTTO
Zdeněk Zvolský
Beroun
Česká republika

THE ROCKET
Zdeněk Zvolský
Beroun
Česká republika



Historické autobusy:

KAROSA ŠL 11
Technické muzeum
Brno
Česká republika

KAROSA ŠM 11
Technické muzeum
Brno
Česká republika

ŠKODA 706 RO
Technické muzeum
Brno
Česká republika

ŠKODA 706 RTO
Technické muzeum
Brno
Česká republika

PRAGA RND
Technické muzeum
Brno
Česká republika

TATRA 500 HB
Technické muzeum
Brno
Česká republika

TATRA 27/64a Diesel
Vítězslav Zezula
Městečko Trnávka
Česká republika



Parní lokomotivy klubu S.M.P.D.:

SOLINGEN
Jiří Sajbrt
Soběšice
Česká republika

KRZENOWIC
Tomáš Randýsek
Křenovice
Česká republika

PONAVA
Roman Šiler
Řečkovice
Česká republika

VICTORIA
Pavel Uhlíř
Praha - Vinohrady
Česká republika

345.190
Bohumil Pavlíček
Jablonné n.O.
Česká republika

STRASSNITZ
Petr Příkazký
Strážnice
Česká republika

U 25.001 LUCIE
Jiří Dalecký
Benešov
Česká republika

GROMIT
Pavel Uhlíř
Praha - Vinohrady
Česká republika



Bateriové/dieselové lokomotivy klubu S.M.P.D.:

TU 47.001
ARGO s.r.o.
Modřice
Česká republika

TU 47.002
ARGO s.r.o.
Modřice
Česká republika

GMEINDER
ARGO s.r.o.
Modřice
Česká republika

WDEF
ARGO s.r.o.
Modřice
Česká republika

AEG č. 6
Tomáš Randýsek ml.
Křenovice
Česká republika

AEG č. 4
Martin Šiler
Řečkovice
Česká republika

AEG č. 9
Roman Šiler
Řečkovice
Česká republika