Počet přístupů na stránky:


Kalendář akcí:

Náš mediální partner:

Optimalizováno pro prohlížeč:

Lokality návštěvníků našich stránek

Počasí na parkové dráze Olympia:


Více počasí


Mezinárodní setkání železničních modelů velkých měřítek, parních strojů a historických autobusů
7. Parní Olympia
se uskuteční v prostorách parkové dráhy
a na přilehlém parkovišti za nákupním centrem Olympia Brno
v sobotu 2. června a v neděli 3. června 2018 od 10:00 do 18:00 hodin.

Zájemci z řad modelářů se již mohou registrovat prostřednictvím webových přihlášek
v oddíle Info pro modeláře/Registrace



Parní lokomotivy hostujících modelářů:

BR 71 001
Felix Kruse
Bielefeld
Německo

ELNA 5
Nils Werlein
Haselünne
Německo

KRAUSS-MAFFEI D16
Andreas Kahlert
Karben
Německo

BR 38 3578
Andreas Kahlert
Karben
Německo

KkStB 60
Robert Beimrohr
Neuhofen
Rakousko

RAMSES
Johannes Nepp
Gerasdorf
Rakousko

BR CLASS 31 No. 783
Elizabeth Cooling
Doncaster
Anglie

DECAUVILLE
Hauke Günter
Maulbronn
Německo

JŽ 97
Branko Kovač
Domžale
Slovinsko

K3
Miha Omerza
Ljublana
Slovinsko

ROMULUS
Ladislav Hlava
Semily
Česká republika

KAROLINENHOF
Aleš Mácha
Hodkovice n. M.
Česká republika

HOLY WAR
Marco Piranese
Mogliano
Itálie

LEVIATHAN
Pino de Rosa
Udine
Itálie

LION
Pietro Pascuto
Mogliano
Itálie

SMOSCHEWER
Zdeněk Balský
Hradec Králové
Česká republika

JOHANNA
Wolfgang Klein
Sindelfingen
Německo

MOGUL
Sasha Rabensdorf
Weil der Stadt
Německo

CHESAPEAKE
Jan Ulshöfer
Neuhausen
Německo

FELDBAHN
Walter Bornath
Frankfurt am Main
Německo

SIMPLEX č. 713
Daniel Angert
Nufringen
Německo

BARBORA
Petr Bauer
Praha
Česká republika

Malá dráha Skalsko 3
Petr Vídner
Skalsko
Česká republika

BR 80 036
Andreas Kahlert
Karben
Německo



Bateriové/motorové lokomotivy hostujících modelářů:

KÖF II TWE
Timo Hakmann
Haselünne
Německo

KÖF III
Felix Kechel
Kaufungen
Německo

BR CLASS 20 No. 165
Graham Cooling
Doncaster
Anglie

BE 4/4 BT 14
Jiří Šurda
Borovnice
Česká republika

M 131
Pavel Karásek
Pardubice
Česká republika

T 211.0124
Michael Hauf
Troubelice
Česká republika

TW 4040.01
Johannes Nepp
Gerasdorf
Rakousko

ÖBB 2070 076-1
Jörg Scherr
Hengsberg
Rakousko

RÜTTLI
Norbert Warkus
Nürnberg
Německo

T 211.1113
Ingo Warkus
Petersaurach
Německo

NS 600
Simon Warkus
Petersaurach
Německo

KASTENLOK
Uwe Warkus
Petersaurach
Německo

JUPITER
Christian Wulschnig
Lannach
Rakousko

MIXNITZ
Thomas Winkler
Vídeň
Rakousko

KÖF
Rolf Zimmermann
Bad Lobenstein
Německo

DIEMA DL6
Walter Seifert
Hof
Německo

E 1
Herbert Trieb
Graz
Rakousko

E 44.508
Wolfgang Rudolph
Hannover
Německo

MAK DE 1002
Harald Hornberger
Wallerdorf
Německo

FELDBAHN
Harald Hornberger
Wallerdorf
Německo

T 215
Miroslav Tvarůžka
Podělusy
Česká republika

SŽ 643-032
Anej Vaupotič
Ptuj
Slovinsko

O&K LD2
Ferdinad Streyczek
Freistadt
Rakousko

Jenbacher Pony JW8
Tobias Schwab
Freistadt
Rakousko

DLH 300
Dražen Bijelic
Sveta Nedelja
Chorvatsko

Tramvaj Dubrovnik
Željko Halambek
Záhřeb
Chorvatsko

JENBACHER PONY
Stephan Bergelt
Langweid
Německo

E 255.001
Antonín Mareš
Plzeň
Česká republika

DEUTZ MS118
Michal Malinovský
Heřmanův Městec
Česká republika

E22.024
Devon Bornath
Frankfurt am Main
Německo

UNIMOG 300
Tadeáš Karásek
Pardubice
Česká republika



Parní hostující stroje:

PARNÍ SET CORLISS
Pavel Buchta
Brno
Česká republika

PARNÍ SET
Pavel Buchta
Brno
Česká republika

STRAIGHT LINE
Pavel Buchta
Brno
Česká republika

PARNÍ STŘÍKAČKA
Dobrovolní hasiči
Svojanov
Česká republika

PARNÍ STŘÍKAČKA
Dobrovolní hasiči
Bořitov
Česká republika

PARNÍ STŘÍKAČKA
Dobrovolní hasiči
Kvítkovice
Česká republika

LOKOMOBILA
Ladislav Šedivý
Tábor
Česká republika

PARNÍ KOLO
Antonín Pavelka
Napajedla
Česká republika

PARNÍ VÁLEC ČKD
Výtopna Zlíchov
Praha
Česká republika

BLACK ENGINE
Bartłomiej Rutczyk
Gostyń
Polsko

SCHOOL ENGINE
Bartłomiej Rutczyk
Gostyń
Polsko



Ostatní hostující stroje:

STABILNÍ MOTOR JEŽEK
Martin Janeš
Římov
Česká republika

MOTOR TOM THUMB
Vladislav Lukášek
Žlutava
Česká republika

STABILNÍ MOTOR
David Konec
Litostrov
Česká republika

STABILNÍ MOTOR
Dušan Hubička
Domašín
Česká republika

STABILNÍ MOTOR
Jan Procházka
Kamenec
Česká republika

STABILNÍ MOTOR
Miroslav Vavřiník
Uherské Hradiště
Česká republika

SVOBODA DK 15
Jiří Svoboda
Sivice
Česká republika

ZETOR 25 A
Jiří Svoboda
Sivice
Česká republika

MONOCYKL
Antonín Pavelka
Napajedla
Česká republika

Elektromobil DORA
Antonín Pavelka
Napajedla
Česká republika



Parní modely 1 a IIm:

SVITAVA
Václav Krmela
Ústí nad Orlicí
Česká republika

LOUČKA
Michal Zamazal
Brno
Česká republika

99 211
Jiří Kůt
Košíkov
Česká republika

RhB 11
Jiří Kůt
Košíkov
Česká republika

U 37.002
Jiří Kůt
Košíkov
Česká republika

LISELOTTE
Jiří Kůt
Košíkov
Česká republika

99 4651
Karel Duda
Rosice
Česká republika

SHAY
Karel Duda
Rosice
Česká republika

TU 48.001
Karel Duda
Rosice
Česká republika



Historické autobusy:

KAROSA ŠL 11
Technické muzeum
Brno
Česká republika

KAROSA ŠM 11
Technické muzeum
Brno
Česká republika

ŠKODA 706 RO
Technické muzeum
Brno
Česká republika

ŠKODA 706 RTO
Technické muzeum
Brno
Česká republika

PRAGA RND
Technické muzeum
Brno
Česká republika

TATRA 500 HB
Technické muzeum
Brno
Česká republika

TATRA 27/64a Diesel
Vítězslav Zezula
Městečko Trnávka
Česká republika



Parní lokomotivy klubu S.M.P.D.:

SOLINGEN
Jiří Sajbrt
Soběšice
Česká republika

KRZENOWIC
Tomáš Randýsek
Křenovice
Česká republika

PONAVA
Roman Šiler
Řečkovice
Česká republika

VICTORIA
Pavel Uhlíř
Praha - Vinohrady
Česká republika

354.190
Bohumil Pavlíček
Jablonné n.O.
Česká republika

MORAVA
Kazimierz Karuga
Katowice
Polsko



Bateriové/dieselové lokomotivy klubu S.M.P.D.:

TU 47.001
ARGO s.r.o.
Modřice
Česká republika

TU 47.002
ARGO s.r.o.
Modřice
Česká republika

GMEINDER
ARGO s.r.o.
Modřice
Česká republika

WDEF
ARGO s.r.o.
Modřice
Česká republika

AEG č. 6
Tomáš Randýsek ml.
Křenovice
Česká republika

AEG č. 4
Martin Šiler
Řečkovice
Česká republika

AEG č. 9
Roman Šiler
Řečkovice
Česká republika

FILIP
Jiří Dalecký
Benešov
Česká republika

TRAMVAJ e. č. 107
Jan Palán, Jan Kříž
Brno
Česká republika

T 669.0901
Roman Šiler
Brno
Česká republika